Poradnia Chirurgii Onkologicznej – Kraków

Chirurgia onkologiczna związana jest z zabiegami dotyczącymi leczenia różnego typu nowotworów. Dobór metody leczenia i zakres zabiegu zależy od wielu czynników m.in.: rodzaju nowotworu, stopnia zaawansowania choroby, wieku oraz stanu zdrowia pacjenta. Każdy zabieg wykonywany w naszym Centrum jest poprzedzony szczegółową konsultacją (chirurga onkologa), połączoną z badaniami diagnostycznymi.

Specjalistyczne Centrum Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej to prywatne gabinety, gdzie uzyskają Państwo niezbędną pomoc i poradę. Nasi specjaliści, Prof. UJ dr hab. med. Jakub Kenig oraz Prof. dr hab. med. Jerzy Mituś, zajmują się leczeniem łagodnych i złośliwych zmian nowotworowych przy wykorzystaniu zarówno klasycznych technik chirurgicznych, jak i nowoczesnych metod nieinwazyjnych (laparoskopia, endoskopia).

Onkolog prywatnie – kiedy skorzystać?

Wybór rzetelnego lekarza specjalisty to prawo każdego pacjenta. Pamiętajmy, że wizyta u chirurga onkologa nie musi zawsze wiązać się ze strachem, a w przypadku wczesnego rozpoznania choroby wyleczalność większości nowotworów jest wysoka. Konsultacja ze specjalistą pozwoli na wybór skutecznego rozwiązania, dostosowanego do indywidualnej sytuacji pacjenta.