Chirurgia ogólna – konsultacje i zabiegi – Kraków

Chirurgia ogólna dotyczy wszelkiego typu zabiegów i operacji na tkankach miękkich, najczęściej w obrębie jamy brzusznej. Chirurg ogólny zajmuje się leczeniem szerokiego zakresu schorzeń – od drobnych ran i stanów zapalnych aż po łagodne zmiany nowotworowe. Zabiegi ogólne w chirurgii obejmują najczęściej leczenie żołądka, dróg żółciowych, jelita cienkiego i grubego oraz łagodnych zmian skórnych.

Specjalistyczne Centrum Chirurgii Ogólnej w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z zakresem schorzeń, leczonych przez zespół naszych specjalistów. Zachęcamy także do kontaktu w celu uzyskania fachowej konsultacji. Po przeprowadzeniu wywiadu i badań diagnostycznych lekarz dobierze najlepszą metodę leczenia, dostosowaną indywidualnie do potrzeb pacjenta.

Chirurg ogólny prywatnie – dla kogo?

Skorzystanie z prywatnych usług medycznych to indywidualny wybór pacjenta, podyktowany często chęcią uzyskania szybkiej i rzetelnej pomocy. Dobry chirurg jest nie tylko wykonawcą zabiegu, ale i fachowym konsultantem, który wyjaśni zawiłości choroby i doradzi, jak wdrożyć prawidłową profilaktykę po operacji