Chirurgia ogólna – konsultacje i zabiegi – Kraków

Chirurgia onkologiczna związana jest z zabiegami dotyczącymi leczenia różnego typu nowotworów. Dobór metody leczenia i zakres zabiegu zależy od wielu czynników m.in.: rodzaju nowotworu, stopnia zaawansowania choroby, wieku oraz stanu zdrowia pacjenta. Każdy zabieg wykonywany w naszym Centrum jest poprzedzony szczegółową konsultacją (chirurga onkologa), połączoną z badaniami diagnostycznymi.

Specjalistyczne Centrum Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej to prywatne gabinety, gdzie uzyskają Państwo niezbędną pomoc i poradę. Nasi specjaliści zajmują się leczeniem łagodnych i złośliwych zmian nowotworowych przy wykorzystaniu zarówno klasycznych technik chirurgicznych, jak i nowoczesnych metod nieinwazyjnych (laparoskopia, endoskopia).

Specjalistyczne Centrum Chirurgii Ogólnej w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z zakresem schorzeń, leczonych przez zespół naszych specjalistów. Zachęcamy także do kontaktu w celu uzyskania fachowej konsultacji. Po przeprowadzeniu wywiadu i badań diagnostycznych lekarz dobierze najlepszą metodę leczenia, dostosowaną indywidualnie do potrzeb pacjenta.

Chirurg ogólny prywatnie – dla kogo?

Skorzystanie z prywatnych usług medycznych to indywidualny wybór pacjenta, podyktowany często chęcią uzyskania szybkiej i rzetelnej pomocy. Dobry chirurg jest nie tylko wykonawcą zabiegu, ale i fachowym konsultantem, który wyjaśni zawiłości choroby i doradzi, jak wdrożyć prawidłową profilaktykę po operacji